Jansen HS-22A62K
Op voorraad
Omschrijving
Houtklover Jansen HS-22A62K benzine+elektro, 22 t, 62, staand+liggend, Kloofmachine
De Jansen HS-22A62K is een high-end kloofmachine met een daadwerkelijke kloofdruk van 22 ton.
De hydraulische pomp wordt aangedreven door een zeer robuuste, hoogwaardige Kohler-benzinemotor van 6,5 pk of een krachtige elektromotor (400V, 2,2 kW). U kunt vrij kiezen tussen elektrische aandrijving of benzineaandrijving.
Technische gegevens:
  • 6,5 PK 4 tact-motor van het merk Kohler, 4,8 kW
  • Brandstof: Benzine Euro 98
  • Tankinhoud: 3,6 liter
  • Verbruik: ca. 1,0 - 1,2 l/h
  • Startsysteem: repeteerstarter
  • 400 volt electromotor met 2,2 kW (16A)
  • Verplaatsingssnelheid machine achter voertuig: max. 25 km/h
  • max. klooflengte: 62 cm
  • Cilindersnelheid bij één neerwaartse beweging: ca. 8 sec.
  • Kloofdruk: 22 ton (gemeten waarde)
  • Diameter cilinder: 115 mm, zuigerstand = 45 mm