Jansen HS-22A62E elektro
Op voorraad
Omschrijving
Jansen HS-22A62E elektro-staand+ liggend,kloofmachine
Technische gegevens:
  • 400 volt electromotor met 2,2 kW (16A)
  • Gewicht: ca. 300 kg zonder vloeistoffen
  • Verplaatsingssnelheid machine achter voertuig: max. 25 km/h
  • max. klooflengte: 62 cm
  • Cilindersnelheid bij één neerwaartse beweging: ca. 8 sec.
  • Kloofdruk: 22 ton (gemeten waarde)
  • Diameter cilinder: 115 mm, zuigerstand = 45 mm
  • Kloofkruis, lengte 30 cm (bij levering inbegrepen)
  • Kloofbijl, lengte 30 cm (bij levering inbegrepen)
  • Afmetingen staand: 218x106x182 cm (LxBxH)
  • Afmetingen liggend: 220x106x128 cm (LxBxH)
  • Hydrauliekolie: ca. 9,5 l (HLP46)
  • Afmetingen verpakking: 187x51x73 cm (LxBxH)
  • Gewicht bij verzenden: ca. 376 kg zonder vloeistoffen
  • Inclusief montage en afleverbeurt
De Jansen HS-22A62E is een high-end kloofmachine met een daadwerkelijke kloofdruk van 22 ton en een sterke 2,2 kW electromotor die een bedrijfsspanning van 400 volt nodig heeft. Door de revolutionaire afstemming van de electromotor en het pompvermogen bereikt deze kloofmachine minstens hetzelfde vermogen als vergelijkbare kloofmachines met een 5 kW motor. Dit klinkt misschien ongelooflijk, maar onze uitgebreide tests bevestigen dit.