Dankzij de maximale druk van 100 bar is de Stihl RCA 50 accuhogedrukreiniger ideaal voor veeleisende reinigingswerkzaamheden rondom het huis. Hij reinigt kleine oppervlakken in en rond de tuin snel, efficiënt en grondig. Het toestel werkt met lithium-ion-accu's uit het Stihl AK systeem.
Één van de grootste voordelen van dit draagbare toestel is dat het meteen klaar is voor gebruik. Sluit eenvoudig een tuinslang aan, plaats de accu en start het toestel. Is er geen vaste wateraansluiting in de buurt? Dan kan je via de zuigslang bijvoorbeeld regenwater uit een regenton gebruiken. Typische toepassingen zijn het reinigen van terrassen, opritten, tuinmeubelen en voertuigen.
De RCA 50 is uitgerust met een 3-in-1 sproeier met een roterende straal, vlakstraal en puntstraal. Met een eenvoudige draaibeweging selecteer je de juiste straal voor elke reinigingstaak. Dankzij een extra geïntegreerde sproeier op het toestel reinig je ook gevoelige oppervlakken zoals tuinmeubelen, snel en eenvoudig zonder de spuitlans te monteren. Met de draaibare handgreep manoeuvreer je de oppervlaktereiniger met geïntegreerde wielen en stuurfunctie moeiteloos door krappe ruimtes, bijvoorbeeld tussen terrasmeubelen.
De hogedrukreiniger wordt geleverd met de volgende accessoires:
Exclusief accu en lader.
© 2026 www.hooghiemstra.nl - Powered by Shoppagina.nl